środa, 5 lutego 2014

Pomóc każdy może!!!POMÓC KAŻDY MOŻE!!!
Jesteś tutaj? Przeczytaj!

Kochani, dostaję od Was mnóstwo wiadomości... że mnie podziwiacie za to co robię, że chcielibyście pomóc, ale nie możecie. Jak to nie? Każdy może!!! 
Pomoc chorym dzieciom to nie tylko pomoc finansowa! Nie możecie pomóc finansowo? Udostępnijcie informację! Może ktoś z waszych znajomych pomoże, udostępni dalej. Przecież udostępnienie nic nie kosztuje! 
Po drugie wsparcie duchowe – pokażcie że jesteście! Napiszcie kilka słów w komentarzu na blogu, pod postem na fb... tak niewiele, a czasami te kilka słów potrafi podnieść na duchu. 
Gdy znajdziecie prośbę o ubranka, pampersy, kaszki itp. nie wstydźcie się wysłać nawet jednej małej kaszki, czy jednej bluzeczki! Na pewno znajdzie się więcej osób, które mogą wysłać chociażby po jednej rzeczy i wtedy uzbiera się tego dużo więcej! Tak samo z karteczkami :) przecież nie trzeba kupować, można zrobić samemu, a choremu dziecku przyniesie to tyle radości! 
Jeśli możecie to nie wstydźcie się też przelewać małych kwot! Każda złotówka, każdy grosz się liczy! 

Każdy z nas przecież może też pomóc raz w roku oddając swój 1%! Dla nas to jeden procent, a dla chorych dzieci szansa na leczenie, rehabilitację, na życie...

1 komentarz:

  1. Dołączam się do apelu! i oczywiście będę się stosować ;) zachęcam wszystkich! :)

    OdpowiedzUsuń