sobota, 23 sierpnia 2014

Wojowniczka z oddziału śmierci! - Julia Kuś

Kochani prośba pilna jak nigdy! Pomóżcie nam puścić w świat prośbę rodziców Julii!Julka ma 6,5 roku, gdy zaczęła się jej walka o życie miała roczek... diagnoza jak wyrok! NEUROBLASTOMA IV stopnia... Gdy wydawało się, że walka jest już wygrana dały o sobie znać skutki uciążliwej chemioterapii - OSTRA BIAŁACZKA SZPIKOWA! Po leczeniu neuroblastomy, znowu chemioterapia i przeszczep szpiku.... Dawcą był brat......Osiągnięto pełną remisję, jeżeli chodzi o białaczkę oczywiście, bo jeżeli chodzi o neuroblastomę, u Julki nadal utrzymują się zmiany w kościach udowych, mogące świadczyć o aktywnym procesie rozrostowym komórek neuroblastomy.....

Jedyną szansą dla Julki na pełne wyzdrowienie i życie jest natychmiastowe wdrożenie terapii przeciwciałem monoklonalnym anty- GD2. Ze względu na przeszczep rodzinny, jedynym ośrodkiem, który ma protokół badania dla Julki jest Klinika w Greifswald (Niemcy)
.KOSZT TERAPII 600 tys zł.....

"Nie myśl, że masz za mało, żeby pomóc. Nie myśl, że pomoże ktoś inny. Zmieniamy świat tu i teraz. Choroby dzieci to najgorsza ze wszystkich wojen, oddział śmierci z ogolonymi główkami dzieci to największy oddział żołnierzy miłości. Nie walczą o pieniądze czy władzę, jak dorośli. One tylko chcą żyć, pokonać raka. Chociaż przeciwnik jest jeden, jego przewaga jest ogromna. Chmioterapia okazała się za słabą bronią, dlatego prosimy o pomoc w wygraniu tej wojny. Niech toczy się w naszych sercach i zapala do boju o tę małą Wojowniczkę z oddziału walki o życie."POMÓC JULII MOŻNA WPŁACAJĄC KAŻDĄ NAWET NAJMNIEJSZĄ KWOTĘ NA SUBKONTO FUNDACJI DZIECIOM "ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ":
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
tytułem: 13231 - Kuś Julia - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia
LUB PRZEZ SIEPOMAGA (KLIK)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz